Kol ruduo lepina šiltu ir saulėtu oru, mokiniai kuo daugiau laiko praleidžia gryname ore. Rugsėjo 16 d. mokykloje buvo organizuota Sporto diena, skirta sportinei, pažintinei veiklai.

1 „Saulės“ klasės mokiniai kartu su mokytoja A. Jakumiene ir socialine pedagoge J. Viržintiene sportiškai nusiteikę keliavo į pajūrį. Sportinio azarto apimti vaikai dalyvavo estafetėse, įvairiose rungtyse, žaidė judrius žaidimus, statė smėlio pilis. Pajūrio smėlis prisisotinęs vasariškos šilumos vis dar šildė bėgiojančių vaikų pėdutes, o jūros ošimas susiliejo su vaikų juoku.

2 „Šaltinio“ klasės mokiniai ir mokytojos N. Maksvytienė bei G. Elijošienė keliavo į Vaikų parką. Vaikai džiaugėsi jiems skirtomis pramogomis, įvairiomis karstynėmis, sūpuoklėmis ir karuselėmis.

3 „Lašelių“ klasės mokiniai ir mokytoja A. Beniušienė lankėsi Palangos botanikos parke, žaidė judrius žaidimus. Gintaro muziejuje dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Mozaika“.

4 „Aušros“ klasės mokiniai kartu su savo mokytoja L. Krapikiene linksmai ir aktyviai sportavo pajūryje: žaidė paplūdimio tinklinį, futbolą, bėgiojo. Taip pat pasiskirstę į komandas statė smėlio pilis ir kasė tunelius. Laikas prabėgo greitai ir turiningai – pabuvo gryname ore, pasimankštino, draugiškai pabendravo. Bendra veikla sutvirtino draugiškus ryšius tarp klasės draugų.

Sporto dienos veiklos ne tik skatino vaikų fizinį aktyvumą, sveiką gyvenseną, bet ir suteikė daug teigiamų emocijų, džiaugsmo, gražios bendrystės.

Nijolė Sabaliauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00