Pradinių klasių mokinių varžybos „Šviesoforas“

Geg 17, 2019

Kaip ir kasmet, pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ I-as etapas vyko balandžio mėn. mūsų mokykloje. II-as – miesto etapas – vyko gegužės 9 d.  Palangos moksleivių klube. Mokyklą atstovavo pirmokė Rusnė Svipaitė, antrokas Arnas Motiejaitis, trečiokė Viktorija Daukantaitė ir ketvirtokas Rytis Balčiūnas. Mokiniai pademonstravo puikias žinias „Protų mūšyje“, atliko teorines ir praktines užduotis. Susumavus visų rungčių rezultatus paaiškėjo, jog mūsų komanda užėmė II-ąją vietą. Tos pačios sudėties Palangos pradinės mokyklos komanda gegužės 16 d. dalyvavo III-iame – regioniniame –„Šviesoforo“ varžybų etape Šilutėje Martyno Jankaus pagrindinėje mokykloje, kur varžėsi dešimt komandų iš Klaipėdos apskrities. Čia prizinės vietos užimti nepavyko, bet vaikai puikiai praleido laiką, įgijo naudingos patirties. Dėkojame visiems mokiniams, dalyvavusiems „Šviesoforo“ varžybose!

Saulius Rackevičius, komandos vadovas, etikos vyresnysis mokytojas

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00