Praktinė konferencija „Žiniukų akademija“

Sau 18, 2019

4 „Varpelių“ klasės mokinys Eduardas Avellino sausio 18 d. jau antrą kartą dalyvavo Klaipėdos miesto ir apskrities pradinių klasių mokinių praktinėje konferencijoje „Žiniukų akademija“, kuri vyko Klaipėdos „Gilijos“ pradinėje mokykloje. Berniukui labai patinka eksperimentuoti su įvairiomis medžiagomis, tikrinti jų fizines ir chemines savybes. Norėtų ateityje sukurti „švarią“ energiją, kurios dėka galima būtų sumažinti taršą Žemėje. Šiemet Eduardas rodė bandymą, kaip pasigaminti bateriją iš priemonių, kurios randasi namuose. Bandymą pristatė italų kalba, mat berniukas su savo tėčiu kalbasi tik itališkai. Todėl Eduardas ir vaikus pamokino itališkai ne tik pačių paprasčiausių mandagumo žodžių, bet ir tokių, kurie turi panašumo su anglų kalba.

Buvo įdomu stebėti, kaip kyla raketa į kosmosą, sužinoti, kaip vaikams sekėsi išauginti iš sėklyčių serenčiaus gėlytes, kokia skani serenčiaus žiedlapių arbata ir kiek daug ji turi gydomųjų savybių. Klausantis projekto „Prie arbatos puodelio“, vaikai sužinojo, kad pasaulyje suskaičiuojama apie 1500 skirtingų arbatos rūšių, kad Lietuvoje mėgstamiausia žalioji arbata. Visi dalyviai buvo apdovanoti vaikų darbeliais – arbatinuku ir arbata. Klausant projekto „Gersi pieną – būsi sveikas“ mokiniai patys ragavo pieną, iš jo gamino jogurtą, šifravo pienu pieštus piešinius. Video siužeto pagalba mokiniai pabuvojo Rygos zoologijos sode ir susipažino su begemotu „Dėde Motu“.

Konferencijos metu mokiniai pademonstravo ne tik savo gebėjimus, bet ir pasisėmė naujų žinių iš kitų mokinių, kurie dalijosi savo gerąja patirtimi.

Vanda Končiuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

 

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00