Mokyklos bendruomenė rugsėjo 16-20 dienomis aktyviai įsijungė į Europos judumo savaitės veiklas, kurių tikslas buvo atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą bei naudą mūsų sveikatai ir aplinkai. Mokiniai skaičiavo žingsnius, kiek nužingsniuoja per savaitę, kiek žingsnių nuo namų iki mokyklos, kiek žingsnelių reikia apeiti aplink mokyklą ir kt. Juk 25 minutės pėsčiomis per dieną gali prailginti mūsų gyvenimą net iki septynerių metų!

Visą savaitę mokiniai aktyviai sportavo, vyko šokių pertraukos, kurių metu vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, pabendravo. Sveikatos priežiūros specialistė Viktorija, naudodama plokščiapėdystės profilaktikai skirtas priemones, organizavo pėdų mankštą, kuri sudomino ne tik vaikus, bet ir suaugusius.

Savaitės pabaigoje organizuota sporto diena. Nors oras buvo lietingas, bet mokiniai sportavo, žaidė, rungtyniavo estafetėse mokyklos bei Palangos sporto centro salėse. Sportiškos dienos pabaigoje Palangos miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visus judumo savaitės dalyvius apdovanojo sveikuoliškais prizais – obuoliais.

 

Nijolė Sabaliauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti Direktoriaus pareigas

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00