Mokslo metų pradžios šventė

Rgs 5, 2019

Kaip ir kasmet rugsėjis mus sugrąžino iš vasaros, žengdamas naują žingsnį ir dovanodamas gražią bei prasmingą Mokslo ir žinių šventę. Tokiais žodžiais rugsėjo 2–ąją visą mokyklos bendruomenę pasveikino mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai einanti Direktoriaus pareigas, Nijolė Sabaliauskienė. Skambant ketvirtokų varpeliui, pasitikome gausų būrį pirmokų. Vyresni mokiniai jautėsi tikrais savo antrų namų šeimininkais: šurmuliavo, dalinosi vasaros įspūdžiais. Su švente visus sveikino Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė, tėvelių vardu – Dalia Koržinskienė, pirmus eilėraščius mokykloje padeklamavo pirmokėliai Eva ir Armandas. Labiausiai visus pradžiugino linksmasis Laiškanešys, paspirtuku atvykęs į mokyklą ir atvežęs šūsnį sveikinimo laiškų. Visus lydėjo gera nuotaika ir linksmos dainos, kurias atliko 4 „Ąžuoliukų“ klasės mokinė Martyna ir vokalinio ansamblio vaikai, vadovaujami muzikos mokytojos Aistės Strakšienės.

Po šventės mokiniai rinkosi į klases pirmai pamokai. Pirmokus pasveikino ir įteikė dovanėlių Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus bei tarybos nariai.

Šiemet mokslo metus mokykloje pradės ir Palangos moksleivių klubas. Tad vaikams atsiveria dar didesnės galimybės susirasti mėgstamas veiklas.

Šiandien buvo lengva ir linksma.

Paskui bus sunku, bet gera pasidžiaugti žiniomis…

Sėkmingų mokslo metų visiems!

Birutė Pilibaitienė, bibliotekininkė

 

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00