Pasaulio pažinimo diena

Geg 16, 2019

Mokiniai kartu su savo tėveliais daug keliauja ir kelionių metu susipažįsta su įvairių šalių istorija, kultūra, papročiais, stebi tų šalių gamtą. Todėl kilo mintis mokykloje organizuoti Pasaulio pažinimo dieną, kad vaikai galėtų pasidalinti savo įspūdžiais su kitais mokyklos mokiniais. Į šią veiklą aktyviai įsitraukė ir tėveliai.

Veiklos metu  buvo pristatyta dešimt pranešimų apie įvairias šalis. Savo kelionių įspūdžiais pasidalino Benas, Marta ir Dominykas iš 4 „Šaltinio“ klasės, Laima, Jonas, Odeta ir Danielė iš 2 „Aušros“ klasės, Auksė iš 4 „Varpelių“ klasės, Smiltė iš 1 „Lašelių“ klasės. Jie pasakojo apie keliones į Čekiją, Kroatiją, Arabų Emiratus, Ispaniją ir kitas šalis. Apie kelionę į egzotiškąją Indiją papasakojo 3 „Ąžuoliukų“ klasės mokinė Patricia ir jos mama. Pristatymo metu jos buvo pasidabinusios tradiciniais indiškais rūbais – sariais, skambant indiškai muzikai Patricia sušoko įspūdingą šokį, o „Ąžuoliukų“ klasės mergaitės pademonstravo vieną iš jogos praktikos elementų – „Saulės pasveikinimą“.

Visi mokiniai, kurie lankėsi kitose šalyse,  pasaulio žemėlapyje prisegė po vėliavėlę, žyminčią jų kelionės vietą. Žinoma, daugiausiai vaikai lankėsi ir daugiausiai vėliavėlių buvo prismeigta Lietuvos kaimyninėse valstybėse ar Europos sąjungos šalyse.

 

Lijana Krapikienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00