Ievos Simonaitytės vardo moksleivių meninio skaitymo konkursas

Kov 29, 2019

Kovo 20 ir 28 dienomis Klaipėdos apskrities viešojoje I. Simonaitytės bibliotekoje pirmą kartą buvo organizuojamas I. Simonaitytės vardo moksleivių meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 38 mokiniai iš septyniolikos Klaipėdos, Mažeikių, Palangos miestų ir rajonų mokyklų. Palangai atstovavo mūsų mokyklos 4 „Varpelių“ klasės mokinė  Auksė Bražinskaitė (mokytoja Vanda Končiuvienė) ir 3 „Ąžuoliukų“ klasės mokinės Margarita Mažrimaitė bei Martyna Milašiūtė (mokytoja Rasa Lingaitienė).  Šiuo konkursu buvo siekiama ugdyti domėjimąsi Klaipėdos krašto literatūra ir atskleisti kiekvieno moksleivio individualybę, taip pat ugdyti jaunų žmonių kūrybiškumą. Skaitovus vertino kompetentinga komisija – aktoriai, rašytojai, kultūros atstovai. Šio konkurso meno vadovė, aktorė, skaitovė, UNICEF Geros valios ambasadorė, lietuviškojo žodžio puoselėtoja ir skleidėja, KU SHMF doc. Virginija Kochanskytė. Mokiniai konkurso metu skaitė vieną laisvai pasirenkamą kūrinį, o kitą – apie Klaipėdos krašto rašytojus arba rašytojos I. Simonaitytės kūrinį. Sėkmė nusišypsojo 4 „Varpelių“ klasės mokinei Auksei Bražinskaitei, kuri pateko į II turą. Baigiamajame renginyje buvo apdovanoti ne tik mokiniai, bet ir juos paruošę mokytojai.

Pirmą kartą debiutavęs I. Simonaitytės moksleivių meninio skaitymo konkursas planuojamas rengti ir kitais metais. Tikimasi, kad ir kitais metais atsiras mūsų mokyklos mokinių, besidominčių skaitymu, Klaipėdos krašto literatūra, rašytojos Ievos Simonaitytės rašytiniu palikimu bei suteiks mokiniams galimybę  išreikšti save kūryboje.

Vanda Končiuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00