Kalėdinių dainų ir giesmių popietė

Gru 18, 2018

Gruodžio 18 d. mokykloje vyko angliškų kalėdinių dainų ir giesmių popietė  „Christmas carols and songs“. Šią popietę organizavusių mokytojų Linos ir Gitanos tikslas – padėti mokiniams ugdyti saviraišką ir sudaryti sąlygas mokinių kūrybinėms galioms plėtotis, kad mokiniai ugdytų teigiamas anglų kalbos mokymosi nuostatas, plėstų žodyną, mokėtų kūrybiškai ir laisvai reikšti savo mintis ir jausmus, mokytųsi scenos kultūros, lavintų kūrybiškumą, stiprintų bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bendraudami su bendraamžiais.

Visą mėnesį mokiniai kartu su anglų kalbos mokytojais rinkosi, kokią dainą mokysis ir atliks popietės metu, na o su savo klasės mokytoja ir tėveliais turėjo sugalvoti ir sukurti reikalingas dekoracijas, aprangos detales ir rekvizitus pasirodymui. Šia veikla buvo siekiama ugdyti mokinių norą patirti kūrybinį džiaugsmą bei teigiamas emocijas. Buvo skatinamas teigiamų emocijų suteikiantis, artimas bendravimas su šeimos nariais.

Renginyje dalyvavo visi Palangos pradinės mokyklos pradinukai besimokantys anglų kalbos ir svečiai iš Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės bei Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklų kartu su savo mokytojais. Renginio vedėjos Ieva ir Skaistė nuotaikingai pristatė dalyvius, o mokiniai nuoširdžiai sudainavo savo parengtas dainas bei bendrą finalinę dainą kartu. Po pasirodymų visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais bei saldžiomis dovanomis.

Lina Narbutienė, Gitana Elijošienė, anglų kalbos vyresniosios mokytojos

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00