4 „Varpelių“ klasės mokiniai – Palangos miesto vaikų bibliotekoje

Lap 23, 2018

4 „Varpelių“ klasės mokiniai lapkričio 23 d. lankėsi Palangos miesto vaikų bibliotekoje, kur apžiūrėjo parodą „Aš gyvenu draugiškoje aplinkoje“. Šią parodą organizavo Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla. Prie šios dėlionės prisidėjo ir 4 ,,Varpelių“ klasės mokiniai. Dėlionės simbolis buvo raktas, kuriuo galima ,,atrakinti“ kiekvieno žmogaus širdį. Ant raudonos spalvos rakto vaikai rašė vardus, o baltąjį raktą dekoravo juodu rašikliu įvairiais raštais ir užrašė po žodelį, kuris ,,atrakina“ jausmus, mintis… Smagu buvo toje didelėje dėlionėje atrasti savo vardą ar stebuklingą žodį, kuris gali kiekvieną padrąsinti, užjausti, paguosti, suprasti…

Bibliotekoje mokiniai apžiūrėjo ir kitą parodą „Prakalbinkime akmenėlį“. Ir kokių čia tik nebuvo tų akmenėlių – boružėlių, namų, medžių, gyvūnų ir t.t. Atradome ir vieną įdomią knygą „Mes – šimtmečio vaikai“, kurią į parodą pristatė Šventosios pagrindinė mokykla. Toje knygoje taip pat radome savo klasės draugės Valdonės mintis apie Lietuvą, o Ernesto – piešinį.

Bibliotekoje mokiniai įdomiai leido likusį laiką. Kas žaidė šaškėmis, kas skaitė, vartė knygeles, o kas ir į namus išsinešė naują knygą. Vaikams taip patiko būti bibliotekoje, kad nesinorėjo net eiti namo. Daug pamatę, sužinoję, patenkinti grįžo į mokyklą.

Vanda Končiuvienė, pradinio ugdymo mokytoja metodininkė

Adresas

Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Priimamamojo darbo laikas

I–V 8.00–12.00,
13.00–17.00

Telefonas, el. paštas

Naudinga informacija

Moksleiviai

Popamokinės veiklos

Pedagogai

Mokyklos gyvavimo metai

Susisiekite dabar

Adresas Virbališkės takas 4, 00127 Palanga

Tel. (8 460) 54 302

El. p. palangospradine@gmail.com

Priimamamojo darbo laikas: I–V 8.00–12.00, 13.00–17.00